STRONG nation-to zajęcia łączące w sobie elementy treningu siłowego i kardio, z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała. Muzyka towarzysząca treningom Strong idealnie współgra z ćwiczeniami wykonywanymi .Efekty Strong to m.in. wzmocnienie mięśni całego ciała oraz wyrzeźbiona, smukła sylwetka.Zajęcia Strong łączą w sobie trening siłowy, plyometryczny, funkcjonalny i kardio idealnie zsynchronizowane z muzyką. Ćwiczący pracują z wykorzystaniem masy własnego ciała, poprawiając tonus mięśniowy i wytrzymałość organizmu.

ZUMBA fitness - wyjątkowa forma ruchu , zainspirowana latynoskimi rytmami, fuzja tańca i aerobiku. Zumba to taniec i zabawa dla wszystkich, bez względu na wiek, tuszę i poziom sprawności. Jest to lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę, powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii. Tańcząc Zumbę, rzeźbimy ciało, odstresowujemy się, nabieramy pewności siebie.

LADY 55+

Zajęcia dla Pań chcących zachować zdrową,  ładną sylwetkę i kondycję fizyczną. Ćwiczenia dostosowane są do wieku i możliwości ruchowych osób po 55 roku życia w taki sposób aby nie obciążać organizmu lecz go stymulować. Moim celem jest pomoc w poprawie komfortu życia a dzięki umiarkowanym ćwiczeniom fizycznym, które wzmacniają układ kostno-stawowy jak również stymulują układ nerwowy - jest to możliwe. 

Tabata

Czyli czterominutowy interwałowy trening metaboliczny, w równomierny sposób angażuje jak najwięcej mięśni naszego ciała. Dzięki temu "podkręca" metabolizm i przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia wykonywane 2 lub 3 razy w tygodniu w szybkim czasie pozwalają osiągnąć szczytową formę. Tabata to ćwiczenia składające się na trening o niezwykłej intensywności, który wykonuje się przy obciążeniu własnego ciała. Celem treningu jest poprawa zarówno wydolności anaerobowej (beztlenowej), jak i aerobowej (tlenowej), a co za tym idzie - zwiększenie wytrzymałości i wydolności organizmu. W związku z tym spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej jest "skutkiem ubocznym" intensywnych ćwiczeń.

TBC

Total body condition - kształtowanie siły i wydolności organizmu,spalanie tkanki tłuszczowej . W zależności o formy przeprowadzenia zajęć używamy przyrządów tj. hantle, tubbingi, obciążniki, stepy, piłki, sztangi itp. Wzmacniane są wszystkie partie mięśniowe. Zajęcia dla początkujących i średniozaawansowanych

BUP- zajęcia wzmacniające podobne do TBC skupiające się przede wszystkim na partiach ciała takich jak brzuch, uda i pośladki.

MAGIC BAR-sztangi

MAGIC BAR- zajęcia wszechstronne dostępne dla wszystkich: mężczyzn i kobiet, zaawansowanych i debiutantów!
Ze względu na mieszany charakter wysiłku (procesy tlenowe oraz procesy beztlenowe) można dostrzec podobieństwo do treningu obwodowego czy interwałowego.
Co dają procesy tlenowe:
-poprawiają ogólną wydolność organizmu
-utrata tkanki tłuszczowej na rzecz pięknego zarysu mięśnia
-zapobieganie niekorzystnym zmianom w układzie krążenia i oddechowym
-adaptacja układu krążenie i oddechowego do wysiłku fizycznego
-zwiększenie ilości endorfin po treningu
-blokowanie "spalającego" mięśnie działania hormonu stresu kortyzolu, przez zwiększenie wydzielania hormonów anabolicznych tj. testosteron czy estrogeny
Co dają procesy beztlenowe:
-wzrost siły i wytrzymałość do krótkich i intensywnych wysiłków
-pełne wykorzystanie możliwości tlenowych organizmu, przez co trening jest efektywniejszy
-utrzymujący się długo po treningu wzrost podstawowej przemiany materii (większe spalanie tkanki tłuszczowej)wzrost masy mięśniowej bez nadmiernej rozbudowy
-skuteczne przeciwdziałanie osteoporozie
Magic Bar jest jednak dużo wszechstronniejszy- angażuje bowiem większość grup mięśniowych zapewniając trening całościowy w jednej sesji. Jest to o tyle istotne, że pewne grupy mięśniowe u człowieka bywają zaniedbywane, ponieważ w codziennym życiu nie są w ogóle wykorzystywane mięśnie obręczy barkowej, mięśnie posturalne czyli brzuch i lędźwie.

An BALL - zajęcia na dużych piłkach rehabilitacyjnych lub OvoBall doskonale ćwiczą koordynację i równowagę oraz stabilizację ciała. Zaletą jest odciążony kręgosłup i stawy co czyni trening prozdrowotnym. Gdy trening jest bardziej intensywny (Pilates) wzmacniamy mięśnie głębokie co wpływa korzystnie na kręgosłup jak i na postawę ciała

FitRELAX - jest to mój autorski  program zajęć zawierający elementy Yogi, Pilatesu, Strechingu zachacząjąc juz o BodyArt i trening funkcjonalny z wykorzysytaniem  technik oddechowych i odpoczynku umysłowego przy jednoczesnym dużym zaangażowaniu mięśni (szczególnie istotne są tu m. głębokie). Wszystkie ćwiczenia są ze sobą związane i uzupełniają sie nawzajem, nie maja początku ani końca a dzięki technikom oddechowym i koncentracji sprawiają iż wykonujemy ćwiczenia wolno i świadomie. Trening ten kształtuje siłę, elastyczność, poprawia postawę ciała, wysmukla mięśnie. Trening dla wszystkich

CARDIO choreo:

Naukowcy potwierdzają!
Taniec, zajęcia choreograficzne nie są tylko rozrywką, okazją do poznawania ludzi czy dobroczynna dla ciała aktywnością fizyczną. Badanie przeprowadzone na Albert Einstein College of Medicine w Nowym Jorku, sprawia także, że stajemy się bystrzejsi i chroni seniorów przed demencją.
Tańcząc, ucząc się choreografii poprawiamy plastyczność mózgu. Efektem powtarzania zajęć angażujących umysł jest to,że nasz mózg w razie potrzeby zmienia ścieżki neuronowe, tworzy nowe połączenia w celu ich reorganizacji, adaptacji i samonaprawy oraz uczenia się i zapamiętywania.
Zatem choć taniec w każdej postaci jest dobry dla ciała i ducha, badania wskazują, że pamięć i inteligencję poprawiają te aktywności, gdzie trzeba w ułamku sekundy podejmować decyzje, a dotyczy to zarówno tańców towarzyskich, kreatywnego tańca czy układów choreograficznych.
Choreografia wykorzystywana na zajęciach sportowych z pozoru jakże trudna do nauczenia może dawać mnóstwo pozytywnych rezultatów!

Step - zajęcia na specjalnej platformie zwanej stepem z wykorzystaniem urozmaiconej choreografii czy nawet kroków tanecznych. Ćwicząc na stepie spalamy tkankę tłuszczową oraz poprawiamy koordynację ruchową i przestrzenną a jednocześnie ujędrniamy dolne partie ciała (pośladki, uda). Zajęcia dla wszystkich .

Fat Burning-Forma ćwiczeń łącząca w sobie prosty układ choreograficzny. Dzięki częstym powtórzeniom wspaniale spala tkankę tłuszczową. Poprawia pamięć i koordynację ruchową. Zajęcia dla wszystkich

Dance - zajęcia aerobowe o różnej intensywności ( w zależności od rodzaju tańca). Podczas układu wykorzystywane są elementy poszczególnych tańców tj. REGGAETON, ORIENTAL, FIESTA, HIP HOP, HOUSE itd. Podobnie jak Fat Burning wspaniale spalają tkankę tłuszczową. Zajęcia dla osób chcących poznać możliwości swojego ciała

HILO - zajęcia aerobowe z stosunkowo łatwym układem kroków o dużej intensywności i skoczności w rytm szybkiej energicznej muzyki. Trening ten poprawia wydolność organizmu, pamięć i koordynację ruchową . Zajęcia dla osób średniozaawansowanych