POWRÓT NA SALĘ!

Informuje,że od dnia 01.06.2021 wznawia się działalnośc branży fitness co pozwala działać stacjonarnie! Ilość miejsc ograniczona!

FITAN aerobic zaprasza na zorganizowane kursy po uprzednim zapoznaniu się z regulaminem http://fitan.pl/regulamin i PROCEDURA REALIZACJI POLITYKI BEZPIECZEŃSTWA SANITARNEGO http://fitan.pl/prpbs oraz podpisaniem oświadczenia w tym zakresie.

FITAN stosuje się do wszelkich wytycznych sanitarnych.Dodatkowo w trosce o Wasze i Swoje bezpieczeństwo obowiązuje limit osób na sali. Obowiązuje dystans 2 metrów

Na kursy fitness obowiązkowe są ZAPISY!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FITAN-ON LINE- czerwiec 2021

Dla osób które z jakiś powodów nie mogą wrócić na salę, maja małe dzieci  lub są na urlopie i chcą trzymać formę- na grupie prywatnej na Facebooku (tutaj link: https://www.facebook.com/groups/517418269191117/ ) odpłatnie macie dostęp do nagranych juz filmówa raz w miesiącu dodam nowy film z ćwiczeniami.
Dostęp na cały miesiąc  to jedyne 49zł ,dla osób posiadających karnet hybrydowy tj.wykupiony kurs edukayjny stacjonarny tylko 19.99!!!

Zajęcia ODBYWAJĄ SIĘ codziennie. Szczegóły co tydzień ! Z uwagi na dynamiczną sytuację jak sie dzieje w związku z COVID - GRAFIK bedzie dostosowywany co tydzień.

Wpłaty proszę kierować na znany wam już rachunek bankowy UWAGA NOWY NUMER KONTA :19 1090 2590 0000 0001 4671 3610 w tytule: dostęp FITAN-ONLINE/ miesiąc
Proszę także o wysłanie potwierdzenia wpłat na : miczor@op.pl lub Messsenger
Następnie kliknij proszę: "Dołącz do grupy".

Informacje na bieżąca na  funpage  https://www.facebook.com/FitAnAerobicAnnaMiczkaOfiera/ oraz PRIV.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zasady dostępu na zajęcia uzytkowników karty MULTISPORT

MULTISPORT - ZAJĘCIA ON LINE Drogi MultiSportowcu, jeśli posiadasz aktywną kartę MultiSport, zapraszam do udziału w treningach online, które na żywo dla Was prowadzę ! Chcesz skorzystać z zajęć online w ramach Programu MultiSport?
1. Wejdź na stronę www.kartamultisport.pl/wspieraj-kluby/, zaloguj się na swoje konto i wygeneruj kod!
2. Jeżeli jeszcze nie masz konta, kliknij w ikonę „Załóż konto”.
Wystarczy, że wpiszesz swoje imię, numer aktywnej karty MultiSport oraz adres e-mail.
Kod wygenerowany na stronie www.kartamultisport.pl/wspieraj-kluby/ otrzymasz od razu.
3. Otrzymany kod przekaż mi za pośrednictwem Messenger lub e-mailem: miczor@op.pl
4. W wiadomości zwrotnej otrzymasz instrukcję dostępu do organizowanych zajęć online.
W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń : 507035888