WYDOLNOŚĆ, KONDYCJA, PAMIĘĆ, SPALANIE

ZUMBA fitness

To wyjątkowa forma ruchu , zainspirowana latynoskimi rytmami, fuzja tańca i aerobiku. Zumba to taniec i zabawa dla wszystkich, bez względu na wiek, tuszę i poziom sprawności. Jest to lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałosciowego i kształtującego sylwetkę, powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii. Tańcząc Zumbę odstresowujemy się, nabieramy pewności siebie.

ZUMBA FAMILY / Zumba Kids

W czasach gdzie wśród dzieci panuje otyłość codzienna dawka ruchu jest koniecznością. Zajęcia FitKIDS kierowane są do wszystkich dzieci lubiących muzykę, ruch i świetną zabawę w gronie rówieśników. Zajęcia te będą łączyć w sobie taniec ,  ZUMBĘ oraz  łatwe ćwiczenia fizyczne poprawiające koordynację i siłę mięśni. Nie będzie można narzekać na nudę:) Nauczę Wasze dzieci nie tylko kroków tanecznych i prostych ćwiczeń ale także tego czym jest zdrowy styl życia!

CARDIO MIX

Fat Burning- Forma ćwiczeń łącząca w sobie prosty układ choreograficzny złożony z podstawowych kroków. Dzięki częstym powtórzeniom ćwiczymy wspaniale spala tkankę tłuszczową. Poprawia pamięć i koordynację ruchową. Jest dobrym przygotowaniem do zajęć AeroDance czy STEP choreo. Zajęcia dla początkujących i średnio zaawansowanych

AeroDANCE -Zajęcia aerobowe o różnej intensywności ( w zależności od rodzaju tańca). Podczas układu wykorzystywane są elementy poszczególnych tańców tj. REGGAETON, ORIENTAL, FIESTA, HIP HOP, HOUSE itd. Podobnie jak Fat Burning wspaniale spalaja tkankę tłuszczową. Zajęcia dla osób ambitnych chcących poznać możliwości swojego ciała a poza tym ŚWIETNA ZABAWA:)) . 

HILO Zajęcia aerobowe z stosunkowo łatwym układem kroków o dużej intensywności i skoczności w rytm szybkiej energicznej muzyki. Trening ten poprawia wydolność organizmu, pamięć i koordynację ruchową . Zajęcia dla osób średnio zaawansowanych

STEP CHOREO  Zajęcia na specjalnej platformie zwanej stepem z wykorzystaniem urozmaiconej choreografi czy nawet kroków tanecznych. Ćwicząc na stepie spalamy tkankę tłuszczową oraz poprawiamy koordynację ruchową i przestrzenną a jednocześnie ujędrniamy dolne partie ciała (pośladki, uda). Zajęcia dla osób średnio zaawansowanych.